leftside

Svatby

Svatební fotografie

Portréty

Portrétní fotografie

Děti a rodina

Dětská a rodinná fotografie

Ostatní služby

Fotografie z různých akcí,školní tabla, reportáže, reklamní a produktová fotografie

Přehled služeb

služby

    Fotografie jako druh umění nabízí v současné době nepřeberné množství variant a témat, která je možné zachytit objektivem fotoaparátu, následně zpracovat a vyhotovit fotografie, které Vás okouzlí, potěší, navodí příjemnou atmosféru nebo vzbudí emoce a city, obohatí Vás o nová poznání, vrátí Vás zpět v čase při vzpomínkách na slavnostní i všední okamžiky Vašeho života a života rodiny, přátel a známých.

    A právě to je téma, které mě jako fotografa nejvíce zajímá, provokuje, baví a neustále vyzývá k zachycení všeho, co se lidského života týká, od narození až do pozdního stáří... Svatby, oslavy narozenin, portréty dětí i dospělých, rodinné portréty, reportáže z akcí, školní a firemní fota a další. To jsou stěžejní témata mého fotografování, ale jsem Vám k dispozici i pro fotografické zakázky z oblasti reklamní a produktové fotografie (fota do katalogů produktů, nemovitostí, výrobků, pro webové stránky atd.)

    Pokud se rozhodnete využít mých služeb, rád se s Vámi setkám ještě před vlastním fotografováním. Osobní schůzka je jedním z faktorů, který významně ovlivní kompletní a úspěšnou realizaci zakázky. Při setkání projednáme Vaše představy a požadavky, probereme rozsah a způsob realizace objednávky. Je dobré toto vše mít dohodnuté předem, protože při vlastním fotografování na to již není klid a nebo nezbývá čas, např. u svatby.

    V levém sloupci vyberte službu, která Vás zajímá a na dalších stranách se dozvíte konkrétní informace pro vybrané téma. Navíc máte možnost mě některým z nabízených způsobů na stránce kontaktů požádat o další informace.

Ukázky práce najdete ve fotogalerii.

rightside