leftside

Svatby

Svatební fotografie

Portréty

Portrétní fotografie

Děti a rodina

Dětská a rodinná fotografie

Ostatní služby

Fotografie z různých akcí,školní tabla, reportáže, reklamní a produktová fotografie

Děti a rodinná fotografie

děti a rodina

     Dětský portrét se pro mne stal nejoblíbenějším tématem i přesto, že je to velmi náročná disciplína. Fotografování dětí vyžaduje velkou trpělivost a přitom nesmí trvat příliš dlouho. Je nutné, aby děti spolupracovaly, ale přitom nevnímaly příliš vlastní fotografování. Pak mohou vznikout opravdu přirozené snímky. Ideální je domácí prostředí, kde to dítě zná a přirozeně se i chová.

    Podle Vašeho přání udělám aranžované portréty s dostupnými rekvizitami přímo u Vás doma v různých variantách oblečení a s různými oblíbenými hračkami, nafotím momentky i detaily Vašich dětí při hraní, při jídle nebo při spánku.

     V rámci sekce rodinná fotografie nafotím Vaše dítě se sourozenci, rodiči nebo s přáteli ap. Působivé jsou i fotografie z domácími mazlíčky.

     Mohu dále zdokumentovat i významné události v životě Vašich dětí jako jsou narozeniny, vítání občánků, křtiny, první den ve škole, maturitní ples, promoce, a další rodinné oslavy.

     Pro kategorii portrétní fotografie vždy platí zásada jednoduchosti a jednobarevnosti oblečení bez výrazných vzorů, nápisů a pruhů, které by odváděly pozornost od hlavního tématu, kterým je zachycení tváře či celé postavy fotografovaného. Při skupinových fotografiích je dobré sladit oblečení všech zúčastněných, pokud to situace dovolí.

    Konkrétní způsob provedení dohodneme předem na schůzce nebo před vlastním fotografováním. Navíc máte možnost mě některým z nabízených způsobů na stránce kontaktů požádat o další informace.

Ukázky práce najdete ve fotogalerii.

Informace o cenách najdete v ceníku.

rightside