leftside

Svatby

Svatební fotografie

Portréty

Portrétní fotografie

Děti a rodina

Dětská a rodinná fotografie

Ostatní služby

Fotografie z různých akcí,školní tabla, reportáže, reklamní a produktová fotografie

Portrétní fotografie

portréty

    Důvody, proč se lidé nechají portrétovat, jsou různé. Potěšit své blízké, zhotovit prezentace pro modelingové a hostesingové agentury, pořídit portrét pro seznamovací servery nebo agentury nebo jen tak nechat se vyfotografovat pro pořízení kvalitních fotografií do vlastního alba a na vlastní kůži si zkusit jaké je to být fotomodelem.

    Fotografování portrétu může probíhat v exteriéru, interiéru a nebo ve fotoateliéru. Co se týká exteriéru nebo interiéru, bude se jednat o lokalitu, kterou si zvolíte sami a nebo se na nějaké lokalitě domluvíme. Fotoatelier nevlastním a řeším to pronájmem cizích fotoateliérů na předem dohodnutý termín a dobu trvání.

    U každé zakázky se snažím o individuální přístup tak, abych co nejlépe splnil Vaše přání a vystihl představy, které očekáváte. Pokud se rozhodnete využít mých služeb k vytvoření kvalitních portrétních fotografií, rád se s Vámi setkám na osobní schůzce, při které se poznáme, probereme Vaše představy a možnosti jejich realizace, dohodneme přesný termín, čas a místo realizace a v neposlední řadě také co by mělo být výsledným produktem ( fotografie, fotoset, book, fotokniha, kalendář ap.). Pro kategorii portrétní fotografie vždy platí zásada jednoduchosti a jednobarevnosti oblečení bez výrazných vzorů, popisů a pruhů, které by odváděly pozornost od hlavního tématu, kterým je zachycení tváře či celé postavy fotografovaného. Při skupinových fotografiích je dobré sladit oblečení všech zúčastněných, pokud to situace dovolí.

Ukázky práce najdete ve fotogalerii.

Informace o cenách najdete v ceníku.

rightside